Uczniowie klasy 3B, w bieżącym roku szkolnym, przygotowali przedstawienie pt. „Nie ma tego złego”. Fabuła przedstawienia krążyła wokół wielu znanych postaci z baśni, wśród których widzowie zobaczyli  Czarownicę, Złą Królową, Wilka, Smoka Wawelskiego, Króla, Szewczyka Dratewkę, Jasia i Małgosię, Czerwonego Kapturka, Babcię, Gajowego, Królewnę Śnieżkę, Krasnoludki oraz Sowy. Była to krótka opowieść o tym, jak postacie z popularnych bajek, zwane negatywnymi, postanowiły zmienić swój wizerunek i uciec ze swoich bajeczek, nie chcąc, by zawsze myślano o nich, jako o tych “złych”. Okazało się jednak, że bez nich bajki nie mają sensu i postacie “pozytywne” ich potrzebują. Ostatecznie, jak  to zwykle w bajkach bywa, wszystko skończyło się dobrze. Młodzi aktorzy włożyli dużo serca w odgrywane przez siebie postacie. W ich grze widać było wykonaną przez nich pracę, wiele prób i długich przygotowań.
Premiera przedstawienia odbyła się 31 października, kiedy to do naszej szkoły przybyli goście z KLUBU SENIORA „DOM NAD STRUMYKIEM”. Przyjęli oni nasze zaproszenie okazji Miesiąca Seniora. Kolejną okazją do wystawienia inscenizacji był MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK. Młodzi aktorzy zaprezentowali się przed uczniami z klas 1-3. Ich ostatni występ obył się  8 listopada. W tym dniu przedstawienie obejrzeli rodzice występujących uczniów oraz zaproszone  dzieci ze ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH. Całość przygotowały i  zorganizowały Panie: Agnieszka Urbaniak, Żaneta Ścisłowska i Joanna Donaj.

J. Donaj