Od września w świetlicy szkolnej prowadzona jest zbiórka nakrętek na szczytny cel pod hasłem ,,Zakręcona akcja”, która została zorganizowana prze Panie: Martynę i Marię Fila. Do akcji może włączyć się każdy uczeń uczęszczający do świetlicy szkolnej. Głównym jej celem jest pomoc potrzebującym dzieciom, propagowanie działań i zachowań proekologicznych wśród uczniów, a także wzbudzanie postaw prospołecznych. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Co miesiąc nagradzana jest grupa, która nazbiera najwięcej plastikowych nakrętek. Z pierwszego półrocza wszystkie nakrętki zostały przekazane dla Antosia, który urodził się jako skrajny wcześniak. Chłopiec wymaga całodobowej opieki. Lekarze zdiagnozowali u niego mózgowe porażenie dziecięce oraz zaburzenia SI. Wszystkim serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji. Zachęcamy do zbierania nakrętek w drugim półroczu roku szkolnego 2022/23!

M. Fila