W poniedziałek 17 kwietnia 2023 r w sali gimnastycznej naszej szkoły nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili coroczny wielobój sprawnościowy  pod nazwą „SPRAWNI JAK RYCERZE”. Uczestniczyli w nim uczniowie klas pierwszych , drugich  i trzecich. W wyniku przeprowadzonych konkurencji, w których dzieci musiały wykazać się swoimi umiejętnościami i dużą sprawnością fizyczną:

W klasach pierwszych zwyciężyła klasa Ia  z wychowawczynią  p. Elżbietą Molską
W klasach drugich wygrała klasa IIb,  której wychowawczynią jest p. Agnieszka Urbaniak
w kategorii klas trzecich wygrała klasa IIIb,  której wychowawczynią jest p. Małgorzata Jabłońska Szewców.

Klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy  a najlepsi puchary. Zawody były świetną okazją do wykazania się postawą „fair play”  oraz zintegrowania dzieci z różnych oddziałów klasowych.

E. Hapel, S. Domagała, D Bartkowiak ,A. Sanojca, , G. Kruczek