Święta wielkanocne to wyjątkowy czas!  4 i 5 kwietnia Panie: Maria Fila oraz Martyna Fila, aby umilić uczniom czas zbliżających się Świąt Wielkanocnych zorganizowały dla uczniów grę terenową w budynku szkoły pt. „Wielkanocna przygoda” .
Dzieci wcieliły się w rolę Małych Agentów i z wielkim zaangażowaniem udały się „Tropem Zajączka” zbierając po całej szkole zgubione przez niego jajka,  rozwiązując wiele łamigłówek i zagadek, aby za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymać cyfrę kodu do drzwi, za którymi kryła się nagroda!
Dzieci świetnie poradziły sobie z odgadywaniem trasy, wiosennym sudoku, kołami  z szyfrem obrazkowym, układaniem puzzli i innymi niesamowitymi zadaniami. Dzięki tej misji dzieci uczyły się współpracy w drużynie, kreatywnego rozwiązywania problemów, mogli się również zintegrować.
Świąteczna gra zagadkowa dostarczyła uczniom wiele pozytywnych emocji, a oni sami z niecierpliwością czekają na kolejną.

Maria Fila, Martyna fila