W tym tygodniu, dokładnie we wtorek 7.02.2023 dzieci z III grupy świetlicowej pod opieką Pani Agnieszki Olszewskiej miały miłą niespodziankę w postaci wypieku muffinek z okazji Walentynek. Dzieciom zostały przypomniane zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu gastronomicznego, jak i bezpiecznej odległości od gorącego piekarnika. Dzieci z przyjemnością pomagały w przygotowaniu miejsca pracy, jak i w przygotowaniu ciasta potrzebnego do wypieku babeczek. Dzieci, które były obecne tego dnia, same nakładały ciasto do papierowych foremek. Każdy chciał niejednokrotnie stworzyć swoją muffinkę. Czas wypieku dłużył się i dłużył, a dzieci z niecierpliwością czekały na swoje kulinarne dzieła. Każdy, oprócz muffinek otrzymał także po lizaku w kształcie serca.

Wszystkim życzę dużo uśmiechu, samych pogodnych dni przepełnionych miłością bliskich osób!

A. Olszewska