Stanisław Krzysik z klasy VIII a zdobył drugie miejsce, a Patrycja Trefoń z VIIIa oraz Kalina Bajer Krzysztof Leszczyński z VIIa zdobyli wyróżnienia w konkursie „Historia w pudełku” organizowanym przez Muzeum Archeologiczno-Historyczne oraz Szkołę Podstawową nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie. Zadaniem uczniów było przygotowanie pracy plastyczno-historycznej zatytułowanej „Konrad I i Salomea w księstwie głogowskim”. tytułowym pudełku miało się znaleźć wszystko to, co mogło się kojarzyć z książęcą parą.
Na dwadzieścia prac zgłoszonych do konkursu uczniowie naszej szkoły przygotowali siedem. Swoje pudełka wykonali także: Jagoda Stachowiak z VIIb, Stanisław Adamczak z VIIa i Jakub Wiertelak z VIIIa.
Nagrodzonym i uczestnikom serdecznie gratulujemy.

S. Olejnik