Społeczność szkolna SP14 wie jak pomagać. Powtarzam to już od dawna. Kolejny raz pomogliśmy rodzinie, która walczy z chorobą. Wspólnie wsparliśmy finansowo rodzinę Michałka Drankiewicza, by łatwiej im było stawiać czoła podstępnej chorobie. Zebraliśmy 6,067,90 złotych. Szkolny Klub Wolontariusza serdecznie dziękuje w imieniu rodziny Michałka wszystkim z Państwa, którzy przyczynili się do tego, że akcja się udała:

  • Rodzicom, którzy przygotowali wypieki
  • Uczniom uczęszczającym na Koło Rękodzieła w naszej szkole
  • Pani Ewelinie Tołopiło, która kolejny raz zaczarowała dzieci balonowymi cudami
  • Przede wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy robili zakupy, by wesprzeć nasz cel

Ja w swoim imieniu dziękuję „świeżym wolontariuszkom” naszego Klubu, które spisały się na medal!

Koordynator Szkolnego Klubu Wolontariusza
Sylwia Komperda