W I grupie świetlicowej przygotowania do Wielkanocy rozpoczęły się już na dobre. W poniedziałek 3 kwietnia dzieci  postanowiły podtrzymać świąteczną tradycję pieczenia babeczek wielkanocnych i z ochotą zabrały się do tej pracy. Dzieci najpierw przygotowały ciasto na babeczki. Wszyscy dzielnie pracowali: miksowali masę, dodawali składniki oraz nakładali masę do foremek. Po starannym wypełnieniu każdej foremki i ułożeniu ich na Dzieci najpierw przygotowały ciasto na babeczki. Wszyscy dzielnie pracowali: miksowali masę, dodawali składniki oraz nakładali masę do foremek. Po starannym wypełnieniu każdej foremki i ułożeniu ich na blaszce, zaniesiono je do piekarnika. Oczywiście babeczki upiekły się wyśmienicie!

H. Nowicka