SONY DSC

Świątecznie zrobiło się dziś w naszej szkole….Ostatni dzień przed świętami  to  nie tylko lekcje, ale też tradycyjne spotkania wigilijne w klasach. Na pięknie przykrytych stołach  znalazły się  potrawy wigilijne oraz przysmaki i słodkości przygotowane przez rodziców. Wszędzie panowała uroczysta atmosfera, pełna wzajemnej życzliwości. Na wszystkich twarzach gościł uśmiech. Klasy zdobiły również pięknie ubrane choinki.
W tym dniu nasi uczniowie i pracownicy mieli wielką przyjemność obejrzenia przedstawienia teatralnego pt. “Opowieść wigilijna”, którą przygotowali uczniowie koła teatralnego wraz z Panią M. Bartkowiak. Na pięknie udekorowanym holu nasi aktorzy  popisali się przed zebranymi swoimi umiejętnościami aktorskimi. Wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2023 Roku!

P. Sobczyk