27 października 2022 roku w Parku Południowym w Głogowie odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe. Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych: Klasy 1-3, 4-6, 7-8. Rywalizacja miała formę sztafet mieszanych – w skład każdej sztafety wchodziło 3 chłopców i 3 dziewczęta.

W kategorii klas 1-3 sztafeta naszej szkoły w składzie: M. Zaorski, M. Kilimar, M. Horyński, J. Janus, H. Durka, L. Potera – wywalczyła 4 miejsce.

Drużyna klas 4-6 w składzie: I. Stelmach, T. Pawlak, E. Mordarska, F. Walczak, A. Siwek, K. Leszczyński – wywalczyła 2 miejsce.

W kategorii klas 6-8 sztafeta w składzie: P. Kilimar, L. Doroszuk, W. Młot, P. Jaroszek, J. Dylewski, O. Mazurkiewicz – wywalczyła 2 miejsce.

W klasyfikacji końcowej nasza szkoła zajęła 2 miejsce. Klasyfikacja końcowa :

1.SP 10 w Głogowie
2.SP 14 w Głogowie
3.SP Jerzmanowa
4.SP 3 w Głogowie
5.SP 6 w Głogowie
6.SP Jaczów

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, dyplomy, upominki, Opiekunami reprezentacji naszej szkoły byli: A. Sanojca, S. Domagała

S. Domagała