SONY DSC

“Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia…”

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami! A więc tradycyjnie już nadszedł nadszedł czas podsumowań. W dniu 20  czerwca 2023 roku w naszej szkole odbyła  się uroczystość “NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH”, na których Dyrekcja szkoły i Nauczyciele podziękowali uczniom najlepszym i ich rodzicom za całoroczną pracę! W mijającym roku miano “ucznia wzorowego” uzyskało 89 uczniów: 71 z klas IV – VII i 18 z klas VIII. Są to uczniowie, których średnia z przedmiotów nauczania wyniosła co najmniej 4,75, a ich zachowanie oceniono na stopień bardzo dobry lub wzorowy. Ponadto podziękowano uczniom najwytrwalszym – czyli tym, którzy w ciągu roku szkolnego nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej – w mijającym już roku szkolnym tych uczniów było 13. Na uroczystości podziękowano również  rodzicom i innym osobom zaangażowanym w “życie codzienne szkoły”. 

Uroczystość uświetniły występy naszych uczniów. Wystąpili: uczniowie, którzy zatańczyli poloneza, Marcin Zaorski zaprezentował recytację wiersza M. Strzałkowskiej “Fabryka”, zespół taneczny “Nastki z czternastki” z nowym układem tanecznym, Apolonia Bińkowska zagrała na wiolonczeli utwór “Tarantella Op. 23 H. SQUIRE”, a Hania Żybura wykonała na flecie poprzecznym utwór z filmu “Alladyn”
  Tą wspaniałą uroczystość przygotowały Panie: M. Bartkowiak,  E. Hapel, i E.  Bartkowska. O scenografię zadbały Panie: A. Czechowska i Panie uczące w klasach młodszych

P. Sobczyk