Dnia 15 maja 2026 r. w naszej szkole odbędzie się uroczyste otwarcie kuchni i stołówki szkolnej.   Z tej okazji uczniowie klas V (kl.5a,5c) podczas lekcji plastyki przygotowywali dekorację do inscenizacji teatralnej pt. “Stołówka 2.0-rewolucjakontrolowana”. Powstały kolorowe elementy scenografii i rekwizyty, które uświetnią uroczystość i podkreślą wyjątkowy charakter wydarzenia. Dziękuję uczniom za kreatywność, zaangażowanie i wspólną pracę.

A. Czechowska

więcej zdjęć