9 grudnia 2022 r. w Teatrze Miejskim im  został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs plastyczny „Razem przeciwko przemocy” organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie  pod honorowym  patronatem  Pana Jarosława Dutkowiaka – Starosty Głogowskiego. Na konkurs wpłynęło 49 prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół podstawowych  z terenu Powiatu Głogowskiego. Wybrano 10 laureatów  konkursu. Wśród nagrodzonych prac wyróżnienia otrzymali:

Jakub Sobera z klasy 3A
Zuzanna Hałkiewicz z klasy 5B
Aleksandra Jachimecka z klasy 5B
Wanessa  Janus z klasy 5D
Alicja Zioło z klasy 5B

Uczniowie nagrodzonych prac otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Prace stały się dekoracją w Teatrze Miejskim im. Andersa Gryphiusa w Głogowie. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do dalszych działań plastycznych.

A. Czechowska