Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami! A więc tradycyjnie już nadszedł nadszedł czas podsumowań. W dniu 18 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła  się uroczystość “NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH”, na których Dyrekcja szkoły i Nauczyciele podziękowali uczniom najlepszym i ich rodzicom za całoroczną pracę! W mijającym roku miano “ucznia wzorowego” uzyskało 104 uczniów: 92 z klas IV – VII i 12 z klas VIII. Są to uczniowie, których średnia z przedmiotów nauczania wyniosła co najmniej 4,75, a ich zachowanie oceniono na stopień bardzo dobry lub wzorowy. Ponadto podziękowano uczniom najwytrwalszym – czyli tym, którzy w ciągu roku szkolnego nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej – w mijającym już roku szkolnym tych uczniów było 15, wśród których jest  jedna uczennica z klasy 6b, która nie opuściła żadnej godziny lekcyjnej od klasy pierwszej. Na uroczystości podziękowano również  rodzicom i innym osobom zaangażowanym w “życie codzienne szkoły”. 

Uroczystość uświetniły piękne występy naszych uczniów.  Tą wspaniałą uroczystość przygotowały Panie: M. Bartkowiak,  E. Hapel, i E.  Bartkowska i K. Radziszewska – Janaś. O scenografię zadbały Panie: A. Czechowska, B. Chrzanowska, M. Rotko i M. Bajer. Dziękujemy wszystkim uczniom za piękne występy i nauczycielom za przygotowanie tej uroczystości.

P. Sobczyk

więcej zdjęć