Świątecznie zrobiło się dziś w naszej szkole….Ostatni dzień przed świętami  to  nie tylko lekcje, ale także akcenty świąteczne. W tym uroczystym dniu duża grupa naszych uczniów przedstawiła nam “Jasełka”, czyli historię narodzenia Jezusa Chrystusa. Na pięknie przystrojonym holu nasi wychowankowie stanęli na wysokości zadania i w pięknych strojach wprowadzili zebranych w magię Świąt Bożego Narodzenia. Tym wszystkim, którzy przyczynili się do tych pięknych występów składamy podziękowania: dziękujemy przede wszystkim dzieciom i paniom, które ich do tych występów przygotowały: G. Drankiewicz, A. Jaślar,  B. Kornas, A. Olszewskiej i A. Leszczyńskiej. Ten dzień to również   tradycyjne spotkania wigilijne w klasach. Na pięknie przykrytych stołach  znalazły się  potrawy wigilijne oraz przysmaki i słodkości przygotowane przez rodziców. Wszędzie panowała uroczysta atmosfera, pełna wzajemnej życzliwości. Na wszystkich twarzach gościł uśmiech. Klasy zdobiły również pięknie ubrane choinki.
Wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2024 Roku!

P. Sobczyk