Dnia 15.03.2023 r. w naszej szkole odbył się KONKURS ORTOGRAFICZNY. Do konkursu przystąpiło 11 uczniów z klas VII i VIII. Uczniowie mieli do napisania dyktando sprawdzające znajomość pisowni wyrazów i podstawowych zasad ortograficznych, do wykonania test ortograficzny oraz wyrazy z luką. Całość bezbłędnie napisała Zuzanna Kubacka – kl. VIII a i ona została MISTRZEM ORTOGRAFII w szkole w roku szkolnym 2022/2023, tytuł WICEMISTRZA ORTOGRAFII  przypadł Patrycji Kilimar kl. VIII a. Te uczennice reprezentowały szkołę w V MIĘDZYSZKOLNYM GŁOGOWSKIM DYKTANDZIE ORTOGRAFICZNYM organizowanym przez PWSZ w Głogowie w dniu 30.04.2023 r. W w/w konkursie Zuzanna Kubacka zajęła III miejsce, Patrycja Kilimar IV miejsce. Uczennice godnie reprezentowały naszą szkołę.
SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESU! Uczennice do konkursu przygotowała Krystyna Kowalska – nauczycielka j. polskiego.

K. Kowalska