5 kwietnia 2023 r. został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną”, którego organizatorami były Panie Maria Fila oraz Martyna Fila. Celem  konkursu było przede wszystkim   przybliżenie i zainteresowanie dzieci  tradycjami Świąt Wielkanocnych,  rozwijanie i kształtowanie wyobraźni artystycznej,  a także prezentacja talentów plastycznych. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Wszyscy laureaci konkursu otrzymali dyplomy, a także drobne upominki  rzeczowe  oraz słodkości. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Dominika Stanica
II miejsce – Tymoteusz Niewola
III miejsce – Natalia Krawczyk

Wyróżnienia: Wiktoria Marzec, Kaja Jakubowska oraz Martyna Kalinowska. Dziękujemy wszystkim  dzieciom za zaangażowanie w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom!

M. Fila