Drodzy Rodzice,

To już ostatnia akcja w tym roku kalendarzowym!
Świąteczny Kiermasz dla Michałka, Filipka i Amelki 

Michałka już wszyscy znamy, Amelkę też. Pozostaje nam przedstawić Filipka. Ten 3- letni wojownik przeżył już 7 operacji, mieszkając przez rok w szpitalu. Wszystko przez wadę jego serduszka. Chłopiec dzielnie walczy każdego dnia. Uczy się jeść, jest rehabilitowany i leczony. Wszystko to zaczyna przerastać rodziców, którzy każdy grosz przeznaczają na leczenie synka.

Michałek

Amelka

Filipek

W nadchodzący piątek, 22 grudnia, będziemy mogli pomóc rodzicom Michałka, Filipka i Amelki w walce z chorobą, w której pieniądze odgrywają niestety bardzo dużą rolę. Od 7:30 można przynosić przygotowane słodkości Prosimy, by ciasta były pokrojone

8:00- 12:00 Świąteczny Kiermasz,

podczas którego będzie można kupić ciasta, ciasteczka i inne słodkości przygotowane przez Was Drodzy Rodzice, przez uczniów oraz nauczycieli a także ozdoby świąteczne wykonane na zajęciach z Rękodzieła. Zachęcamy do pomocy! Zapraszamy i tradycyjnie nie możemy doczekać się rezultatów akcji !

S. Komperda