W dniu 07 grudnia został rozstrzygnięty Powiatowy  Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj biskup – patron pojednania Wschodu i Zachodu ” Organizatorem konkursu była Parafia św. Mikołaja, Szkoła podstawowa nr 7 oraz Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Głogowie.  Celem konkursu było wykonanie witrażu św. Mikołaja Biskupa dowolną techniką na formacie A-4 .Do konkursu przystąpiło 36 uczniów szkół podstawowych. W kategorii Szkoły Podstawowej klasy IV-VIII nagrodzeni laureaci to:

I-miejsce Nadia Jaremkiewicz z klasy VIA
III- miejsce Igor Mazurkiewicz z klasy VID
Wyróżnienie otrzymała Emma Kornas z klasy 5A

Uczniowie otrzymali nagrody z rąk Prezydenta Głogowa Rafała Rokaszewicza i ks. kan. Stanisława Brasse – proboszcza Parafii św. Mikołaja w Głogowie. Prace można będzie oglądać w kościele św. Mikołaja w Głogowie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok.

A. Czechowska