Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Żywe obrazy” organizowanym przez  Muzeum Archeologiczno- Historyczne w Głogowie wraz ze Szkołą Podstawową nr 12 w Głogowie. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 1-8. Uczniowie musieli przedstawić na fotografii, niemalże identycznie obraz któregoś ze znanych artystów zwracając uwagę na wszelkie szczegóły. Prace wyszły genialnie, a niektóre z nich zostały wyróżnione i nagrodzone. Wszystkie prace można obejrzeć na załączonych zdjęciach.

Miejsce 2 – Natalka Rodakiewicz – 8b
Kalina Bajer – 8a – wyróżnienie
 Maksymilian Kerber 4b- wyróżnienie
Tymoteusz Walkowiak – 4a- wyróżnienie
Natalia Mazurek – 6b – wyróżnienie
Natalia Sewastianowicz – 5b
Adam Swół – 5a
Wojciech Mazurkiewicz -7a
Krzysztof Leszczyński – 8a
Natalia Młynarczyk – 1c
Olimpia Latosińska -5c
Wiktoria Swół – 1b
Natalia Szłachanowicz – 2a

Gratulujemy uczniom sukcesu!

H. Sawicka

Więcej zdjęć….