20 marca 2024 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie odbył się XIX Memoriał im. Zbigniewa Szadaja w piłce siatkowej szkół podstawowych.
W tegorocznym turnieju wystąpiło 7 drużyn podzielonych na 2 grupy. W grupach mecze rozgrywano systemem „ każdy z każdym”. Po 3 meczach grupowych awansowaliśmy do półfinału , w którym pokonaliśmy drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 10 z Głogowa.. W finale turnieju nasza drużyna okazała się lepsza od drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 6 i  zwyciężyła w  całym  turnieju. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: F. Walczak, J. Rzeźnicki, K. Leszczyński, A. Siwek, O. Mazurkiewicz, J. Rajczak, J. Szymkun, M. Drozd, W. Kochańczyk, W. Służenko, F. Szymakowski. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został wybrany Franek Walczak. Gratulujemy drużynie wielkiego sukcesu!

Wyniki naszych meczów:
SP 14 – SP 7  (1:2)
SP 14 – SP Jerzmanowa (2:0)
SP 14 – SP Białołęka  (2:0)
SP 14 – SP 10 (2:0)
SP 14 – SP 6  (2:1)