5 czerwca 2024 r. w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa najlepsi uczniowie naszej szkoły otrzymali stypendia z rąk Pana Rafaela Rokaszewicza Prezydenta Miasta Głogowa. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Alicja Zioło, Komperda Szymon, Kantarowski Jakub, Piszcz Cezary, Pajkowski Jan, Żybura Hanna, Binkowska Apolonia, Jaremkiewicz Nadia, Molski Piotr, Teodorczyk Nina, Mazurkiewicz Igor, Kuczera Alan, Kubacka Hanna, Mazurek Natalia, Hałkiewicz Zuzanna, Gruszka Urszula, Stachowiak Jagoda, Plewko Olga, Więcek Emilia, Gajewska Maria, Stelmach Iga, Drozd Szymon, Pawłowska Paulina, Mazurkiewicz Oliwier, Gruszka Ewa, Papuga Anastazja, Kaczmarek Michał, Soboń Lena oraz Tarasewicz Lena.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy i kształtowaniu kompetencji!

A. Urbaniak