Tradycyjnie, jak co roku z okazji ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA dla uczniów klas I – III zorganizowano konkurs plastyczny. W tym roku tematem przewodnim była BOŻONARODZENIOWA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI. Na konkurs wpłynęło 55 prac. W swoich pracach uczniowie przedstawili szereg ciekawych technik plastycznych. Prace były kolorowe i starannie wykonane. Jury w składzie: Renata Strong , Agata Leszczyńska i Karolina Wągiel nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

I miejsce zajęli: Zofia Pilch z klasy I a; Kaja Tarasewicz z klasy I c; Aleksandra Poczyszcz z klasy II b i Julian Ratuszny z klasy II c.
II miejsce zajęli: Oliwia Kamińska z klasy I a; Gabriela Zinkiewicz z klasy II b; Nikolas Zimny i Kacper Sajdak z klasy II c.
III miejsce zajęli: Tymoteusz Mazurkiewicz i Szymon Poczyszcz z klasy I b; Kuba Kublik i Szymon Urbanowicz z klasy I c; Mateusz Kilimar z klasy III b.

Wyróżnienia otrzymali: Alicja Boczula i Zuzanna Światek z klasy I a; Antonina Konieczna z klasy I b; Zuzanna Bielawa i Hubert Rudek z klasy I c; Kacper Dusza, Maciej Rajch, Tymoteusz Szczerba i Paweł Wachowiak z klasy II a; Kacper Kozakiewicz i Michalina Stachowska z klasy II b; Wiktor Maszkowski z klasy II c; Fabian Komperda z klasy III a i Alicja Skrobak z klasy III c.  Prace dzieci pięknie udekorowały hol naszej szkoły.

R. Strong, A. Leszczyńska, K. Wągiel