W ramach działań logopedycznych 06.03.2024r został rozstrzygnięty SZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNO – PLASTYCZNY „ZIMOWA GŁOSKA”.  Zadaniem uczestników było wykonanie głoski dowolną techniką na formacie A-4. Celem konkursu było: rozwijanie świadomości językowej, utrwalenie prawidłowej głoski, rozbudzenie twórczości plastycznej i wyobraźni uczniów. Komisja konkursowa nagrodziła następujących uczniów:

I miejsce – Aleksandra Okwieka z klasy IIC
II miejsce – Bartek Podgórny klasy IIIA
III miejsce – Tosia Zioło z klasy IIIA
IV miejsce – Filip Frankowski z klasy IIC
V miejsce – Antoni Cyt z klasy IIA
VI miejsce – Fabian Buczkowski z kasy IIC
VII miejsce – Szymon Urbanowicz z klasy IIIC
VIII miejsce   – Wiktor Frątczak z klasy IIC

Wyróżnienia otrzymali: Michalina Stachowska z klasy IIIB, Nikodem Fedorowicz z klasy IIIB, Marcin Andruszkiewicz z klasy IIIB, Anastazja Purgiel z klasy II A, Arina Meshcheriakov, Szymon Kwaśnica z klasy IIC, Zuzanna Bielawa z klasy IIC, Mikołaj Kaczyński z klasy IIA,  Julia Maćkiewicz z klasy IA, Hanna Tomasik  z klasy IIIC, Szymon Łużny z klasy IIC . Wszyscy otrzymali dyplomy a laureaci dyplomy i upominki. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Logopedzi: A. Czechowska, M. Bajer, A. Obrębska