Od 27 do 29 maja klasy 5C, 6D, 7B i 8B odpoczywały na łonie natury na wycieczce szkolnej w ośrodku Kalina w Łasku. Przez 3 dni uczniowie biegali boso po trawie polewając się wodą z pistoletów, pływali kajakami i rowerkami wodnymi, wędkowali, bawili się na wodnym torze przeszkód, ślizgawce wodnej a także żeglowali. Ponadto robili sami pizzę, wykonywali różności na zajęciach z majsterkowania oraz ozdoby z miedzi. Często grali w piłkę, rywalizowali podczas paintballu laserowego a także spróbowali swoich sił w parku linowym. Spędzili fantastyczny czas ze sobą grając w gry, beztrosko się bawiąc i korzystając z pogody, choć zmiennej ale przyjemnej. Wycieczkę zgodnie zaliczamy do udanych i życzymy wszystkim dzieciom takich chwil jak najwięcej!

S. Komperda

relacja z pobytu