22 marca rozstrzygnięto powiatowy konkurs plastyczny organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 na „Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną” adresowany do dzieci ze szkół podstawowych uczęszczających do świetlic szkolnych. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych dzieci inspirowanych zwyczajami i tradycjami wielkanocnymi, stworzenie dzieciom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej.  Miło nam poinformować, że troje naszych uczniów  zostało laureatami konkursu:

I miejsce – Wiktoria Swół (opiekun – Maria Fila)
I miejsce – Filip Szczepański (opiekun – Maria Fila)
I miejsce – Dominika Stanicka (opiekun – Helena Nowicka)

Ponadto Dominika Stanicka z I grupy świetlicowej została wyróżniona w Międzyszkolnym konkursie na „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

M. Fila, H. Nowicka