14 marca 2024r.naszą szkołę odwiedziło wielu miłych gości. W godzinach porannych przyszły do nas dzieci z kilku głogowskich przedszkoli – z Przedszkola nr 5 i Przedszkola nr 17 oraz podopieczni Promyka i Kubusia Puchatka. Członkowie koła teatralnego pod kierunkiem pani Marty Bartkowiak zaprezentowali zaproszonym gościom przedstawienie teatralne  pt. „Kopciuszek”. Tego samego dnia, wieczorem młodzi aktorzy wystąpili raz jeszcze, tym razem zaprezentowali się   koleżankom i kolegom z zaprzyjaźnionej placówki – Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych, dzieciom ze Świetlicy Środowiskowej oraz rodzicom i dziadkom uczniów naszej szkoły. Widzowie podziwiali grę aktorską, połączoną z muzyką
i tańcem.  Piękna scenografia wykonana przez sekcję dekoracyjną koła i panie: Annę Dagiel, Żanetę Ścisłowską i Joannę Donaj uatrakcyjniła odbiór spektaklu.

Przedstawienie bardzo podobało się oglądającym, którzy nagrodzili występujących gromkimi brawami.

M. Bartkowiak

Więcej zdjęć…

Film (fotorelacja)