W dniach od 6 do 8 maja 2026 r. klasy 4a, 4b i 4c oraz 5b bawiły się świetnie na wycieczce na Farmie Kalina. Uczniowie piekli pizzę w kamiennym piecu, grali w paintball laserowy, żeglowali i pływali kajakami i rowerkami wodnymi po jeziorze, próbowali swoich sił w parku linowym oraz łowili ryby. Poza tym stworzyli ozdoby z miedzi, własnoręcznie ozdobili lniane torby oraz wzięli udział w warsztatach z ceramiki. Po całym dniu atrakcji mieli możliwość zrelaksowania się na dmuchańcach, próbowali łucznictwa, grali w piłkę nożną, siatkówkę czy też mafię. Wszyscy świetnie się bawili, na pewno tam wrócimy!
P. Drankiewicz








