W dniu wczorajszym uczniowie naszej szkoły wystawili Jasełka, na które zaprosili rodziców, rodzeństwo oraz  swoje babcie i  dziadków. Występy naszych uczniów  wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swoimi pięknymi występami podbili serca publiczności. Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i  przypomniał, że okres świąteczny jeszcze trwa. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem nie tylko dla mały aktorów, ale także dla ich bliskich.
Po zakończonym przedstawieniu głos zabrała  Pani Dyrektor M. Jabłońska – Szewców, która podziękowała uczniom za występy oraz złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

P. Sobczyk