Dnia 8 lutego 2023 r w naszej szkole odbył się już IX POWIATOWY TURNIEJ MACMILLAN DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Uczestniczyło w nim 49 osób z 14 szkół powiatu głogowskiego. W wyniku przeprowadzonego konkursu języka angielskiego, wyłoniono następujących laureatów:

W kategorii klas IV-V BRAINIES:
Miejsce I: Hanna Kubacka (SP14)
Miejsce II: Amelia Szczepańska (SP 12)
Miejsce III: Artur Szcześniak (SP Białołęka)

W kategorii klas VI-VII MASTERS:
Miejsce I: Klara Lopo da Silva (SP Aslan)
Miejsce II: Mikołaj Łukijańczuk (SP Kotla)
Miejsce III: Hubert Borsukiewicz (SP 12)

Wszystkim gratulujemy sukcesu. Sponsorowi: wydawnictwu Macmillan, Panu Andrzejowi Skwierczowi – przedstawicielowi wydawnictwa i opiekunowi naszej szkoły dziękujemy za patronat, sponsoring oraz coroczne wsparcie. Do zobaczenia za rok.

Emilia Gródecka