Dnia 10 maja 2023r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się IX Międzyszkolny Wielobój Sprawnościowy uczniów klas I – III o Puchar Przechodni Dyrektora SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W GŁOGOWIE.   Organizatorami turnieju były Panie: Agata Leszczyńska i Elżbieta Hapel. W tegoroczną organizację włączyły się uczennice klasy 4b, które czuwały nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych konkurencji. Do wieloboju przystąpiły następujące szkoły podstawowe: Szkoła Podstawowa nr 2, nr 3, nr 6, nr 10, nr 12,  nr 13, nr 14.

Wyniki turnieju były następujące:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie
II miejsce –  Szkoła Podstawowa nr 13 w Głogowie
III miejsce –  Szkoła Podstawowa nr 14 w Głogowie

Najlepszymi zawodnikami wieloboju zostali uczniowie ze  Szkoły Podstawowej nr 2 w Głogowie, więc puchar w roku szkolnym 2022/2023 przechodzi w ich ręce.  Gratulujemy! Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń w miłej atmosferze. Zapraszamy w przyszłym roku.

A. Leszczyńska, E. Hapel