W czerwcu Panie: Maria i Pani Martyna Fila zorganizowały dla dzieci ekologiczną grę zagadkową “Eko-Strażnicy dbają o naszą planetę”.  Wyzwań było tak dużo, że potrzebna była im pomoc! Dzieci wcieliły się w rolę Małych Agentów i z wielkim zaangażowaniem ruszyły w drogę. Uczestnicy gry, aby wstąpić w szeregi Eko – Strażników, mieli za zadanie rozwiązanie różnych zagadek! Na Odkrywców czekały takie wyzwania jak: działania z zagrożonymi gatunkami zwierząt, sudoku z oszczędzania energii czy odszyfrowanie przesłoniętej smogiem wiadomości. Dzięki tej misji dzieci uczyły się współpracy w drużynie, kreatywnego rozwiązywania problemów, mogli się również zintegrować. Podczas każdego zadania dzieci zdobywały wiedzę na temat ekologii i dbania o planetę. Gra zagadkowa dostarczyła uczniom wiele pozytywnych emocji!

M. Fila