Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego, uroczyście złożyli życzenia Dyrekcji i Nauczycielom. W podziękowaniu za trud wkładany w kształcenie i wychowywanie  uczniowie wręczyli nauczycielom upominki.

Być nauczycielem tzn. być drogowskazem – to prawda, która najlepiej odzwierciedla cel i powołanie nauczycielskiej profesji. Jest to trudna i ważna misja, której należy się wszelki szacunek i wdzięczność. W związku z tym z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły, składamy serdeczne życzenia: Zdrowia, cierpliwości, realizacji planów zawodowych, zadowolenia z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

        Również uczniowie klas starszych przyłączyli się do życzeń dla nauczycieli. Na tę okoliczność przygotowali oni piosenki i scenki “z przymrużeniem oka” poświęcone pracy nauczycieli. Uczniów do występu przygotowały Panie: M. Łata i E. Bartkowska.

A. Dyk, J. Obrębska, P. Sobczyk

List Ministra Edukacji Narodowej