„Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka…
Łza wówczas się kręci w oku…o tym ważnym Święcie dobrze pamiętamy
i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy”

10 stycznia 2024 r, tradycyjnie jak co roku, dzieci ze świetlicy szkolnej przygotowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci poprzez część artystyczną wyrażały szacunek, a także dziękowały i doceniały swoje babcie i dziadków za bezwarunkową miłość, ich troskę, poświęcony czas, opiekę, zabawę i życiową wiedzę. Dla dziadków wiersz wyrecytowany przez wnuczka, zaśpiewana piosenka, taniec, gra na instrumencie oraz odegranie roli w bajce było najbardziej wartościowym prezentem. Dziadkowie licznie przybyli do szkoły, aby obejrzeć występy swoich ukochanych wnuków. Starania dzieci były nagradzane licznymi brawami. Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani drobnymi upominkami oraz ugoszczeni herbatką i ciastem przygotowanym przez rodziców. Wszystkim Babciom i Dziadkom bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie, a rodzicom składamy serdeczne podziękowania za przepyszne ciasta, ciasteczka i babeczki.

Nauczyciele świetlicy.