Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i poczuciem bezpieczeństwa. W podziękowaniu za Ich wielkie serca pod koniec stycznia odbyły się uroczyste spotkania. Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z II, III i V grupy świetlicowej pod opieką Pani Martyny Fila, Mari Fila i Agnieszki Olszewskiej przygotowały wyjątkowe inscenizacje. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a niejednemu dziadkowi i babci ze wzruszenia zakręciła się łezka w oku. Z wielką dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Artyści z wielkim przejęciem odtwarzali swoje role. Pod koniec występu dzieci wręczyły samodzielnie zrobione upominki. Uroczystość zakończyła się wspólnym słodkim poczęstunkiem. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do miłego spędzenia czasu.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego, nie tylko w dniu ich święta!

M. Fila