W związku zakończeniem kolejnej edycji konkursu ekologicznego „Zostań Mistrzem Segregacji” 2023/2024 informujemy, że  edycja konkursu skończyła się z dniem 31 maja 2024 roku. W dalszym ciągu jednak jednak  surowce można przekazywać do PSZOK-ów, z tym że po 31 maja będą one zaliczane na poczet przyszłej edycji konkursu.
Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 30 września o godzinie 10.00 w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie. Po rozdaniu nagród uczestników gali czeka miła niespodzianka w postaci przedstawienia wystawianego przez zaprzyjaźniony Teatr Kultureska. W roku szkolnym 2023/2024 w naszej szkole udział w konkursie wzięło 38 uczniów, w tym 14 uczniów z klas 4-8 i 24 uczniów z klas młodszych. Gratuluję!

wykaz laureatów z naszej szkoły

A. Leszczyńska