W dniu 8 maja 2026 r. w naszej szkole odbył się konkurs dla klas I-III o tytuł ,,Mistrza Kaligrafii”. Zadaniem uczniów z poszczególnych klas było przepisanie tekstów dostosowane do ich wieku. Liczyła się estetyka, staranność i precyzja zapisu. Rywalizacja była zacięta, jednak po burzliwych naradach jury podjęło decyzję i przyznało tytuł ,,Mistrza Kaligrafii” następującym uczniom:
Klasy I Nina Duziak
Klasy II Olga Kasznia
Klasy III Laura Mordarska
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Gratulujemy!
M. Bajer, M. Rotko








