W dniu 8 maja 2026 r.  w naszej szkole odbył się konkurs dla klas I-III o tytuł ,,Mistrza Kaligrafii”. Zadaniem uczniów  z poszczególnych klas było przepisanie tekstów dostosowane do ich wieku. Liczyła się estetyka, staranność i precyzja zapisu. Rywalizacja była zacięta, jednak po burzliwych naradach jury podjęło decyzję i przyznało tytuł ,,Mistrza Kaligrafii” następującym uczniom:

Klasy I        Nina Duziak
Klasy II      Olga Kasznia
Klasy III     Laura Mordarska

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Gratulujemy!

M. Bajer, M.  Rotko