14 grudnia 2023 r. dwie reprezentantki naszej świetlicy: Marcelina Mietlińska oraz Wiktoria Swół udały się wraz z opiekunem p. Marią Fila na Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który został zorganizowany przez świetlicę szkolną przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głogowie. W konkursie udział wzięły dzieci z klas I-III uczęszczające do świetlic szkolnych. Celem konkursu było kultywowanie tradycji śpiewania najpiękniejszych utworów świątecznych, ujawnienie uzdolnień i umiejętności muzycznych dzieci oraz integracja świetlic szklonych poprzez zdrową rywalizację. Poziom konkursu był bardzo wysoki  i wyrównany. Udział w konkursie wzięło 21 uczestników, którzy zaprezentowali swój talent wokalny.

Marcelina Mietlińska z grupy III  śpiewając „Pastorałkę od serca do ucha” jednogłośnie zajęła I miejsce w konkursie.

Gratulacje!

M. Fila