Z okazji Międzynarodowego Dnia Misia w naszej szkole zorganizowano konkurs plastyczny na temat „Mój ukochany miś”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III. W konkursie wzięło udział 36 uczniów. Uczniowie mieli możliwość popisać się swoimi umiejętnościami artystycznymi. W swoich pracach zastosowali szereg technik plastycznych. Jury w składzie: Renata Strong i Agata Leszczyńska nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

KLASA I:
I miejsce zajęły: Jagoda Przytulska z klasy I b i Nikola Milewicz z klasy I c;
II miejsce zajęły Dominika Stanicka z klasy I a i Gabriela Zinkiewicz z klasy I b;
III miejsce zajęli:Julian Ratuszny i Borys Jeż z klasy I c;
wyróżnienia otrzymali: Bartosz Stańko i Zofia Szałęga z klasy I a; Zuzanna Bolińska, Klaudia Paradowska, Michalina Stachowska i Aleksandra Waszczuk z klasy I b; Wojciech Olek, Lilianna Osińska, Maria Reizner, Kacper Sajduk  i Marek Słodziński z klasy I c.

KLASA II:
I miejsce zajął Jan Więcek z klasy II a.

KLASA III
I miejsce zajęła Oliwia Klarycka z klasy III b;
II miejsce zajęła Natalia Rozbejko z klasy III b;
III miejsce zajęła Letycja Lulko z klasy III b;
wyróżnienia otrzymali: Szymon Komperda i Adam Swół z klasy III a; Oliwia Goc, Lilianna Marciszak, Piotr Okwieka, Wiktoria Paradowska z klasy III b; Olimpia Latosińska, Mateusz Młynarczyk i Jakub Suchecki z klasy III c.

R. Strong, A. Leszczyńska