Pani Agnieszka Walkiewicz bardzo serdecznie dziękuje za zorganizowaną zbiórkę pieniędzy w imieniu swoim oraz męża.

“Drodzy Państwo, nauczyciele z SP14, rodzice oraz uczniowie! Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować – ja Agnieszka Walkiewicz oraz mój mąż Michał za tak wielkie wsparcie i ogromne serca oraz hojność jaką obdarowaliście naszą rodzinę, a w szczególności mojego męża w tak trudnym czasie jakim jest jego leczenie ostrej białaczki szpikowej. Jest nam niezmiernie miło i jesteśmy niesamowicie wzruszeni tak wielką pomocą, której potrzebowaliśmy i którą dostaliśmy. Szczególne podziękowania kierujemy Pani Krystynie Kowalskiej, która zaproponowała przeprowadzenie tej zbiórki, Pani Sylwii Komperdzie, która zbiórkę poprowadziła oraz Dyrekcji szkoły, która wyraziła na to zgodę, a także uczniom oraz ich rodzicom, którzy okazali tak ogromną hojność! Obecnie mąż jest po przeszczepie,  stąd też szykuje się ciężki czas, podczas którego trzeba będzie bardzo uważać i dostosowywać się do konkretnych restrykcyjnych zasad, ale wierzę, że damy radę – jesteśmy już na ostatniej prostej.

Raz jeszcze z całego serca serdecznie dziękujemy!”

Agnieszka Walkiewicz