15 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbyły się prezentacje szkolnych talentów, podczas których uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Pokaz miał na celu rozwijanie kreatywności, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Tego dnia każdy uczestnik miał swoje “5 minut” sławy. Wszyscy poradzili sobie doskonale, a byli to:

Hanna Durka z kl. 3b i Szymon Urbanowicz kl. 1c, – WOKALIŚCI (DUET)
Krzysztof Stachera kl. 1a, Bartosz Mordarski kl. 4b i Igor Bienia kl.3b – KOSTKA RUBIKA 3X3
Zuzanna Świątek kl.1a, Jagna Czykirska kl.2b – PIANISTKI
Maja Cherbuś, Agata Chliszczyk i Oliwia Kamińska z kl.1a – WOKALISTKI I TANCERKI
Zuzanna Bolińska kl. 2b – TANIEC POLE DANCE
Jan Gębka kl. 2a – WIRTUOZ TRĄBKI
Natalia Rodakiewicz kl. 7b – WOKALISTKA
Wiktoria Frąszczak i Julia Łucka kl. 4c – ŚPIEW I TANIEC NA ROLKACH.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy talentu i odwagi!!! Pamiętajmy, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko odnaleźć i pielęgnować!!! DO ZOBACZENIA ZA ROK

E. Hapel, A. Urbaniak