W ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek” uczniowie z klas 1- 3 wzięli udział w akcji „Herbatka dla seniora”. Uczniowie oprócz pysznych herbat przynieśli do biblioteki wykonane laurki pod kierunkiem wychowawców, z życzeniami dla seniorów. 19 października 2022 roku zebrane herbaty zostały przekazane przez przedstawiciela każdej z klas, do  Klubu Seniora „Dom nad strumykiem” w Głogowie. Dzieci złożyły wszystkim zgromadzonym życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu życiowego oraz szczęścia w gronie najbliższych. Uczniowie zostali przywitani pyszną herbatą, którą wypili wspólnie z Paniami z Klubu Seniora. Dziękujemy wszystkim seniorom za wspólnie spędzony czas, mądrość życiową, ogromny potencjał i wiedzę, z której mogą korzystać młodsze pokolenia. Akcję zorganizowały i przeprowadziły panie Żaneta Ścisłowska i Joanna Donaj.

Ż. Ścisłowska