Ogłoszono wyniki Powiatowego Konkursu Literacko – Plastycznego „Ja i mój niepełnosprawny przyjaciel”, który zorganizowała SP nr 12 w Głogowie. Konkurs polegał na napisaniu opowiadania o swym niepełnosprawnym przyjacielu. Opowiedziana historia musiała zawierać tytuł oraz morał, który pokazałby innym, że osoby niepełnosprawne również mogą nas czegoś nauczyć, czymś zaskoczyć, w czymś nas pokonać. Do opowiadania należało dołączyć pracę plastyczną – wykonaną dowolną techniką – obrazującą treść opowiadania. Najlepsze prace zostały opublikowane w specjalnie sporządzonej na potrzeby konkursu foto – książce, które zostały przekazane jako nagrody wszystkim laureatom. Prace naszych uczniów zostały nagrodzone i opublikowane w książce. Gratulujemy pomysłów. Mamy nadzieję, że była to dla Was wspaniała przygoda, a książka będzie pamiątką na długie lata. Oto lista uczniów naszej szkoły, których opowiadania zostały wyróżnione przez jury i znalazły się w książce:

– Urszula Gruszka kl. VI b
-Jagoda Stachowiak kl. VI b
-Emilia Więcek kl. V c
-Karolina Tarejło kl. VI e
-Patrycja Kilimar kl. VII a
-Weronika Więcek kl. V c
-Fabian Latosiński kl. VII a

Uczniów do konkursu przygotowały nauczycielki j. polskiego: p. Krystyna Kowalska – klasy: VIb, VIIa, e oraz p. Mirosława Szałapska – klasa Vc.

WSZYSTKIM UCZNIOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!
K. Kowalska