6 kwietnia został rozstrzygnięty  Powiatowy Konkurs Dekoratorski dla uczniów ze  świetlic szkolnych pod hasłem „Bajkowe wrota”. W konkursie wzięło udział  13 szkół podstawowych. Celem konkursu było rozbudzenie kreatywności wśród uczniów, kształtowanie wyobraźni plastycznej uczniów poprzez tworzenie dekoracji rozwijanie umiejętności pracy w zespole oraz poznawanie i umiejętność wykorzystania różnorodnych technik w pracach plastycznych. Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników świetlic. Mamy nadzieję, że dzieci wraz ze swoimi wychowawcami dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy Wam tylko pozazdrościć!

Po długich naradach sześcioosobowe jury konkursowe wybrało trzy zwycięskie prace.

I miejsce
Świetlica w Szkole Podstawowej  w Jaczowie
II miejsce
Świetlica w Szkole Podstawowa nr 3 w Głogowie
III miejsce
Świetlica w Szkole Podstawowej nr 14 w Głogowie

 Wyróżnienia otrzymały następujące świetlice: Świetlica w Szkole Podstawowej  w Jerzmanowej i świetlica w Szkole Podstawowej nr 7 w Głogowie. Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie, zwycięzcom serdecznie gratuluję  i zapraszam do uczestnictwa w kolejnych konkursach.
H. Nowicka