Klasowy ogródek

Uczniowie klasy IIIb na zajęciach przyrodniczych  założyli ogródek klasowy. Dzieci podzieliły się na grupy. Każda z nich miała inne zadanie do wykonania. Jedni sadzili aksamitki,  astry chińskie , dalie, inni siali szczypiorek, miętę , rzeżuchę, pomidory, owies wielkanocny. Na koniec  uczniowie oznaczyli rośliny tabliczkami, podlali ziemię i ustawili doniczki w klasowym kąciku przyrody. Częściowe efekty pracy można było zobaczyć  już po kilku dniach. Obecnie w naszym klasowym ogródku zrobiło się bardzo zielono.

Galeria zdjęć

Kodowane przerwy

Dzięki zadaniom z kodowania nauka matematyki, informatyki staje się prosta, kolorowa i interesująca, poznawana w zabawie i w działaniu przekształca się w przygodę.  Dzięki współpracy uczniów naszej klasy kody zapisane na kartce przekształcają się szybko w gotowe obrazy np. kraba, żaby czy słońca.

Galeria zdjęć

Zajęcia  integracyjno  – sportowe

Klasa IIIb postanowiła skorzystać z pięknej, słonecznej pogody i zajęcia  wf spędzić trochę inaczej niż zwykle. Wspólny spacer , ćwiczenia i zabawa sprawiły nam wiele radości i pozwoliły spędzić czas w ciekawy i aktywny sposób.

Galeria zdjęć

J. Obrębska