“Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia…”

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami! A więc nadszedł czas podsumowań. W dniach 21 i 22 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyły się uroczystości “NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH”, na których Dyrekcja szkoły i Nauczyciele podziękowali uczniom najlepszym i ich rodzicom za całoroczną pracę! W mijającym roku miano “ucznia wzorowego” uzyskało 90 uczniów: 73 z klas IV – VII i 17 z klas VIII . Są to uczniowie, których średnia z przedmiotów nauczania wyniosła co najmniej 4,75, a ich zachowanie oceniono na ocenę bardzo dobrą lub wzorową. Ponadto podziękowano uczniom najwytrwalszym – czyli tym, którzy w ciągu roku szkolnego nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej – tych uczniów było 16. Na uroczystościach podziękowano również  rodzicom i innym osobom zaangażowanym w “życie codzienne szkoły”.
  Obie Uroczystości uświetniły występy naszych uczniów. Wystąpili: “Nastki z czternastki”, Paulina Pawłowska i Janek Rzeźnicki z klasy 6a,  Weronika Gardocka z klasy 5b, Hania Służenko z klasy 7a, Julka Gródecka z klasy 8b i Natasza Zawadzka z klasy 8d. Na koniec  wybrani uczniowie klas ósmych zatańczyli poloneza. Te wspaniałe uroczystości przygotowały Panie: M. Bartkowiak, M. Szałapska,  H. Phongsavath, E. Hapel, i E.  Bartkowska. O scenografię zadbały Panie: A. Czechowska i R. Strong.

P. Sobczyk

UROCZYSTOŚĆ W KLASACH I – VII

Fragment poloneza w wykonaniu naszych ósmoklasistów

UROCZYSTOŚĆ W KLASACH ÓSMYCH