SONY DSC

To już koniec! W dniu 25 czerwca  zakończyliśmy rok szkolny 2010/2021 – kolejny trudny rok z nauczaniem zdalnym. Po raz ostatni, spotkaliśmy się na uroczystych apelach – w mniejszych grupach, zachowując wszelkie zasady sanitarne. –  Pani Dyrektor H. Dziadkowiec w swoim wystąpieniu podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom za pracę, szczególnie tę najtrudniejszą – w czasie trwania nauczania zdalnego, a także życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.  Wyróżnieni uczniowie za bardo dobre wyniki w nauce i 100 procentową frekwencję otrzymali nagrody książkowe. W mijającym już roku szkolnym mury naszej szkoły opuściło 74 absolwentów, którzy będą kontynuować naukę w szkołach ponadpodstawowych. Wszystkim życzymy słonecznych i spokojnych wakacji, samych najpiękniejszych chwil ze słońcem.

P. Sobczyk

List Ministra Edukacji Narodowej na zakończenie roku szkolnego

Galeria zdjęć