Dnia 15 maja 2026 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie kuchni i stołówki szkolnej. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali piękną dekoracje i wzięli udział w konkursie plastycznym “Moja ulubiona potrawa”.

I miejsce – Jakub Sobera, Jakub Suchecki
II miejsce – Julia Machowska,
Natalia Szałachowicz
III miejsce –Lena Potera,
Jan Spychała
Wyróżnienie otrzymali:
Zofia Mietlińska
Agata Chliszczyk
Adrianna Nowakowska
Alicja Boczula
Liliana Marciszak
Ignacy Mietliński
Michał Frankowski
Bartosz Podgórny
Dmytro Meshcheriakov
Powstały piękne i kolorowe prace na talerzach, które uświetniły tą uroczystość i podkreśliły wyjątkowy charakter wydarzenia. Dziękujemy uczniom za kreatywność, zaangażowanie oraz wzięcie udział w konkursie plastycznym. Gratulujemy!
 Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Panie: A. Czechowska i A. Dagiel.
A. Czechowska

więcej zdjęć