29 maja 2026 w I LO w Głogowie odbył się Turniej Koszykówki 3×3 Chłopców Szkół Podstawowych. W turnieju wystąpiło 8 drużyn z powiatu głogowskiego. Rywalizowano w 2 grupach systemem „ każdy z każdym” do 15 punktów lub 8 minut. Drużyna naszej szkoły w składzie : M. Drozd, F. Szymakowski, W. Służenko i W. Kochańczyk po rozegraniu swoich meczów uplasowała się na 5 miejscu. W turnieju zwyciężyła drużyna SP 12 Głogów, przed SP 8, trzecie miejsce przypadło SP 2 Głogów.
Wyniki naszych meczów:
SP Kotla – SP 14 ( 1:9)
SP 12 – SP 14 (9:3 )
SP 6 – SP 14 (10:8)
SP Jerzmanowa – SP 14 (1:11)
Opiekunem drużyny był Sławomir Domagała
S. Domagała










