22 kwietnia  z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy ekologicznej wśród uczniów oraz zachęcanie ich do podejmowania działań w kierunku ochrony środowiska. W konkursie  udział wzięli wszyscy uczniowie klas 3, którzy doskonale poradzili sobie z zadaniami wykazując się  dużą znajomością tematu. Najlepszymi okazali się :

PIERWSZE MIEJSCE :
– Nikodem Jarowicz – 3 B
– Letycja Lulko – 3 B
Brunon Subotkiewicz – 3 C

DRUGIE  MIEJSCE:
– Oskar Herbuś – 3 A
– Szymon Komperda – 3 A
– Pola Pawlak – 3 A
– Sergiusz Stetsenko – 3 A
– Piotr Okwieka – 3 B
– Cezary Piszcz – 3 B

TRZECIE MIEJSCE:
– Jakub Kantarowski – 3 A
– Oliwier Kuc – 3 A
-Wojciech Łojewski – 3 A
– Jan Pajkowski – 3 B
– Nadia Ejsmont – 3 C
– Dawid Świtalski – 3 C

 Laureaci otrzymali dyplomy i drobne upominki.  Konkurs przygotowały i przeprowadziły PANIE:  Żaneta Ścisłowska i Joanna Donaj.

J. Donaj